Naši ambasadoři

HANKA KYNYCHOVÁ

  • fitness trenérka, expertka na stravovací plány a cvičební programy, moderátorka, filantropka

Hanka_Kynychova_Slim Pasta_2

Hanka původně vystudovala pedagogiku a pracovala jako vychovatelka v Kroměříži v Domově mládeže. Později absolvovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské v Praze a po ukončení studia se začala tomuto sportu věnovat na profesionální úrovni. V letech 1995 a 1996 se stala vicemistryní ČR ve sportovním aerobiku. Postupně získávala na další popularitě, a to především díky cvičení v televizním pořadu Snídaně s Novou. V současné době provozuje Fitko Hanky Kynychové v Praze na Pankráci.

Hanka je velmi aktivní, vydává cvičební DVD a knihy, je autorkou revolučních fitness programů Postava snů, Pevný zadek a Pružné tělo. Připravuje také jídelníčky a cvičební programy pro přední česká rádia, časopisy a internetové portály. Moderuje sportovní a charitativní akce po celé ČR a je autorkou charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Tento projekt dominuje v projektech pro děti z dětských domovů. S jejím Nadačním fondem Hanky spolupracuje bez mála 1500 dětí z více než 45 dětských domovů z celé ČR.

Více informací o Hance najdete zde: http://www.kynychova.cz/

 

DOMINIK TRKAN

  • osobní trenér, závodník v kulturistice, trenér závodníků, expert na stravovací a tréninkové plány

Dominik_Trkan

Dominik začal s cvičením již na střední škole, kdy ho trápila jeho nadváha a zažil pár trapasů v hodinách tělocviku. Rozhodl se proto zhubnout a zesílit, postupně ale cvičení naprosto propadl a věnoval mu veškerý svůj čas. S každou další dosaženou metou přišla větší touha po tom, být lepší, zdokonalovat se nejen ve fitku, ale i mimo něj. Velmi brzy se začal účastnit kulturistických soutěží, na kterých zaznamenal řadu výher. Protože chtěl své zkušenosti předávat dál, stal se certifikovaným trenérem a již více než 7 let profesionálně trénuje klienty, připravuje závodníky na soutěže, navrhuje tréninkové plány, stravovací plány a poskytuje konzultace. Jeho zaměřením je odbourávání svalových a tělesných dysbalancí, náběr svalové hmoty, hubnutí a zpevnění těla. V současné době trénuje ve fitness centru Fit-Up! v Praze.​

Seznam úspěchů:

1. místo EVLS Prague v Open kategorii juniorů 2018 (jedna z nejprestižnějších mezinárodních soutěží na světě)

2. místo Diamond Cup Varšava 2018 (mezinárodní soutěž)

Mistr české republiky v klasické kulturistice 2016

Dvojnásobný mistr Moravy a Slezska v klasické kulturistice 2015 a 2016

2. místo BFC cup v mužské kategorii v klasické kulturistice 2016 (mezinárodní soutěž)

3. místo MČR v klasické kulturistice juniorů 2015

3. místo MČR v kulturistice dorostu 2013

3. místo mistrovství Moravy a Slezska dorostů 2013

Více informací o Dominikovi najdete zde: https://www.dominiktrkan.com/