Hanka Kynychová - fitness trenérka

  • Naše ambasadorka Slim Pasta 
  • Fitness trenérka, expertka na stravovací plány a cvičební programy, moderátorka, filantropka

Hanka_Kynychova_Slim Pasta_2

Proč Hanka spolupracuje se Slim Pastou?

“Slim Pastu znám od jejích začátků na českém trhu a je to skvělá věc! Celoživotně se vyhýbám lepku, protože mému trávení nedělá dobře, takže jakákoliv nová potravina, která lepek neobsahuje, mě zaujme. Je to také můj tajný tip pro všechny klientky i klienty, kteří za mnou přijdou s tím, že chtějí zhubnout. Cvičení je jedna věc, ale úprava jídelníčku je také důležitá. Díky Slim Pastě tak můžete jíst chutně a přitom zdravě a omezit svůj kalorický příjem."

Hanka původně vystudovala pedagogiku a pracovala jako vychovatelka v Kroměříži v Domově mládeže. Později absolvovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské v Praze a po ukončení studia se začala tomuto sportu věnovat na profesionální úrovni. V letech 1995 a 1996 se stala vicemistryní ČR ve sportovním aerobiku. Postupně získávala na další popularitě, a to především díky cvičení v televizním pořadu Snídaně s Novou. V současné době provozuje Fitko Hanky Kynychové v Praze na Pankráci.

Hanka je velmi aktivní, vydává cvičební DVD a knihy, je autorkou revolučních fitness programů Postava snů, Pevný zadek a Pružné tělo. Připravuje také jídelníčky a cvičební programy pro přední česká rádia, časopisy a internetové portály. Moderuje sportovní a charitativní akce po celé ČR a je autorkou charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Tento projekt dominuje v projektech pro děti z dětských domovů. S jejím Nadačním fondem Hanky spolupracuje bez mála 1500 dětí z více než 45 dětských domovů z celé ČR. 

Více informací o Hance najdete zde: https://www.facebook.com/kynychova