Hanka Kynychová - fitness trenérka

  • Naše ambasadorka Slim Pasta 
  • Fitness trenérka, expertka na stravovací plány a cvičební programy, moderátorka, filantropka

Hanka_Kynychova_Slim Pasta_2

Proč Hanka spolupracuje se Slim Pastou?

“Slim Pastu znám od jejích začátků na českém trhu a je to skvělá věc! Celoživotně se vyhýbám lepku, protože mému trávení nedělá dobře, takže jakákoliv nová potravina, která lepek neobsahuje, mě zaujme. Je to také můj tajný tip pro všechny klientky i klienty, kteří za mnou přijdou s tím, že chtějí zhubnout. Cvičení je jedna věc, ale úprava jídelníčku je také důležitá. Díky Slim Pastě tak můžete jíst chutně a přitom zdravě a omezit svůj kalorický příjem."

Hanka původně vystudovala pedagogiku a pracovala jako vychovatelka v Kroměříži v Domově mládeže. Později absolvovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské v Praze a po ukončení studia se začala tomuto sportu věnovat na profesionální úrovni. V letech 1995 a 1996 se stala vicemistryní ČR ve sportovním aerobiku. Postupně získávala na další popularitě, a to především díky cvičení v televizním pořadu Snídaně s Novou. V současné době provozuje Fitko Hanky Kynychové v Praze na Pankráci.

Hanka je velmi aktivní, vydává cvičební DVD a knihy, je autorkou revolučních fitness programů Postava snů, Pevný zadek a Pružné tělo. Připravuje také jídelníčky a cvičební programy pro přední česká rádia, časopisy a internetové portály. Moderuje sportovní a charitativní akce po celé ČR a je autorkou charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Tento projekt dominuje v projektech pro děti z dětských domovů. S jejím Nadačním fondem Hanky spolupracuje bez mála 1500 dětí z více než 45 dětských domovů z celé ČR. 

Více informací o Hance najdete zde: https://www.facebook.com/kynychova

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení