Prodejní místa

Výrobky Slim Pasta můžete zakoupit na našem na e-shopu, ale také v kamenných prodejnách a na e-shopech partnerských společností. Najdete nás nejen ve velkých hypermarketech, ale také v drogeriích, lékárnách a obchodech se zdravou výživou. Snažíme se vám být co nejblíže, proto naše prodejní místa stále rozšiřuje.

Velkoobchod

maresi_logoMaresi Foodbroker s.r.o.
Velkoobchod do většiny řetězců nám zajišťuje Maresi Foodbroker s.r.o., pro více informací
kontaktujte info@slimpasta.cz.

logo zdravá výživaSMART AD
Pokud vlastníte IČO a provozujete prodejnu se zdravou výživou, můžete si naše zboží
objednat u VOC prodejce Smart AD.

 

Partner

logo_Ketomix_bar

KetoMix 
Dieta KetoMix doporučuje konjakové přílohy Slim Pasta. Neobsahují žádné sacharidy, tuky, cukry ani proteiny, proto se skvěle hodí pro ketonovou dietu již od 1. fáze. Více na www.ketomix.cz.

 


Kamenné prodejny

Globus ČR

www.globus.cz

Síť hypermarketů nabízí široký a kvalitní sortiment, podporuje regionální různorodost a velmi výhodný nákup. Produkty Slim Pasta zakoupíte ve všech prodejnách Globus v České republice.

Kaufland

www.kaufland.cz

Síť řetězců německých supermarketů a hypermarketů nabízející široký sortiment kvalitních čerstvých potravin a spotřebního zboží. Produkty Slim Pasta zakoupíte ve všech prodejnách Kaufland po celé České republice.

Drogerie DM

www.dm.cz

Síť prodejen drogerií DM nabízí rozsáhlý sortiment nejvyšší kvality, kompetentní a přátelský přístup spolupracovníků a snadná dosažitelnost dokazuje, že se skutečně řídí svou filozofií, které staví člověka v jeho jedinečnosti do centra zájmu.

ROSSMANN

www.rossmann.cz

Síť drogerií ROSSMANN nabízí široký sortiment kvalitního zboží za výhodné ceny.

Terno Coop

www.terno.cz

Prodejny Terno jsou tradiční domácké samoobsluhy sloužící k denním nákupům .

Aktin.cz

www.aktin.cz Cimburkova 593/4, Brno, Ponava Nádražní 681/2a, Brno-město Tkalcovská 904/6a, Brno, Zábrdovice

E-shop a kamenné prodejny s fitness výrobky a sportovní výživou. Aktin je společnost cílevědomých lidí, která pomáhá ostatním stát se nejlepší verzí sebe sama skrze snoubení lidského přístupu, inovací v produkci a technologiích. Motivují k pohybu, zájmu o stravu, otevřené a svěží mysli.

Fitness club Hanky Kynychové

www.fitness-kynychova.cz Šífařská 1/3, Praha 4 - Hodkovičky, Telefon: 723 80 70 40

Nejznámější česká cvičitelka Hanky Kynychová osobně doporučuje Slim Pastu a taktéž ji prodává ve svém fitness klubu!

Screenshot_4

FIT-PRO Czech

www.fit-pro.cz Pod Harfou 3, Praha 9 - Libeň

FIT-PRO Czech je výhradním dovozcem kvalitní sportovní výživy a doplňků stravy. Produkty 100% kvality.

Screenshot_5

LÉKÁRNA TĚŠNOV

www.lekarnatesnov.cz Těšnov 1163/5, PRAHA 1 - Nové Město

Kromě běžného sortimentu nabízí Lékárna Těšnov: individuální poradenství - zdravá výživa, měření tlaku, cholesterolu, glykémie, kvalitní bio čaje a koření a veterinární léky!

Screenshot_6

HERBA Zdravá výživa

www.herbazdravavyziva.cz Praha 2, Praha 5, Praha 10, Olomouc, Břeclav, Hodonín, Přerov setín

Kamenné prodejny a e-shop nabízí veškeré produkty zdravé výživy, bio potraviny, široký sortiment bezlepkové diety a jiných, potravinové doplňky, bylinky od A – Z, čaje, koření, bylinnou kosmetiku, EKO produkty na čištění, sušené ovoce a ořechy na váhu, dárkové balíčky a dárkové koše.

Screenshot_7

World Vegan

www.worldvegan.cz Černá Labuť, Na Poříčí 25, Praha 1

Kamenné prodejny a e-shop nabízí veškeré produkty zdravé výživy, bio potraviny, široký sortiment bezlepkové diety a jiných, potravinové doplňky, bylinky od A – Z, čaje, koření, bylinnou kosmetiku, EKO produkty na čištění, sušené ovoce a ořechy na váhu, dárkové balíčky a dárkové koše.

 

biocentrum

Biocentrum Krakov

www.biocentrumkrakov.cz Lodžská 598/3, Praha 8

A co Biocentrum Krakov nabízí?
"Nabízíme kompletní sortiment potravin pro vegetariány, produkty zdravé výživy, přírodní kosmetiku a ekologickou drogerii pro všechny, kteří uznávají zdravý životní styl."

 

mnambio

MňamBIO

www.mnambio.cz Černokostelecká 8, Praha 10

Obchod nabízí biopotraviny, zeleninu a maso z ekologického zemědělství, oblečení z přírodních látek, fair trade výrobky, aromaterapii, čokoládu a cukrovinky i biokosmetiku.

potraviny

Dia-Bio-Racio-Bezlepek

www.dia-potraviny.cz www.bezlepkovepotraviny.cz www.potravinyzvlastnivyzivy.cz Starostrašnická 164, Strašnice

Obchod nabízí biopotraviny, zeleninu a maso z ekologického zemědělství, oblečení z přírodních látek, fair trade výrobky, aromaterapii, čokoládu a cukrovinky i biokosmetiku."

 

dbk

BIODAY

www.bioday.cz DBK Budějovická
Budějovická 1667/64,Praha 4
 

OC ARKÁDY PANKRÁC
Na Pankráci 86, Praha 4

 

Zdravá výživa

Zdravá výživa

www.zdravavyzivaanebskopeknenivsechno.cz Nákupní centrum Královo pole
Cimburkova 4, Brno-Královo Pole

 

Fitpecky

Fitpecky

www.fitpecky.cz Františka Voláka 1130, Pečky
Fitpecky jsou kamenná prodejna se zdravou výživou a fitstudiem a nachází ve městě Pečky.

 

Harmonie zdraví

Harmonie zdraví

https://ww.facebook.com/Harmonie-zdraví-1726124260965723 Zámečnická 3a, Olomouc
Obchod nabízí potraviny bezlepkové, dia, bio produkty, potravinové doplňky, čaje, přírodní kosmetiku, raw potraviny, chlazené potraviny, bylinné tinktury apod.

 


E-shopy

gymbeam

GymBeam

www.gymbeam.cz  Fitness obchod s doplňky výživy pro sportovce s nejrychlejším dodáním v ČR, širokým sortimentem a férovými cenami.

 

Dr. Max lékárna

www.drmax.cz

Dr. Max jsou největší lékárenskou sítí v ČR a umožňuje objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. Dr. Max nabízí více než 10.000 produktů. Ať už je s vaším zdravím cokoliv v nepořádku, s touto lékárnou to hravě vyřešíte!

 

Lékárna.cz

Lékárna.cz

www.lekarna.cz  Lékárna.cz - první internetový obchod pro Vaše zdraví. Katalog s 32 000 produkty od 2 500 výrobců s informacemi pro správný výběr.

 

Pilulka.cz

Pilulka.cz

www.Pilulka.cz  Online lékárna s širokým sortimentem léků, výživových doplňků, dětské výživy a kojeneckých potřeb či kosmetických a drogistických produktů.

 

iplody

MKM Pack / iPlody.cz

www.iplody.cz  Moderní a rychlý e-shop s přátelskou atmosférou, který se zaměřuje na prodej zdravé výživy a to především obilovin, těstovin, sušeného ovoce, olejnin (semínek), olejů lisovaných za studena a mnoho dalšího.

 

pro zdraví

Pro zdraví

www.prozdravi.cz V Prozdravi.cz věří, že cesta k opravdovému zdraví vede přes celostní přístup a proto nabízejí čistě přírodní produkty, pečlivě vybírané odborníky.

 

Zdravé výživy

Zdravé výživy

www.zdravevyzivy.cz E-shop se zdravou výživou, ekodrogerií, kosmetikou a knihami.

 

Biovara

Biovara

www.biovara.cz/  BIOVARA je specializovaný bio obchod se zdravou výživou, ve kterém najdete kvalitní a chutné bio potraviny, raw potraviny (živou stravu) či Neera detox kúry, určené na detoxikaci organismu. Aktuální stav vašeho zdraví je odpovědí na otázku, jakým způsobem se stravujete. Obchod nabízí kvalitní potraviny – biopotraviny z čistě rostlinných ingrediencí bez rafinovaného řepného cukru, chemických konzervantů, laktózy a přirozeně bez lepku.

 

biosfera

Biosféra

www.biosfera.cz  Cílem Biosféry je pro její zákazníky vybírat ty nejlepší bio a bezlepkové potraviny, výživové doplňky, ale také bio kosmetiku a ekologickou drogerii.