Martin Iterský - kondiční trenér

„Tvrdá práce poráží talent, když talent nechce tvrdě pracovat.“

Martin ambasador

Martin Iterský je sportovec tělem i duší a milovník dobrého jídla. Sport ho provází již od dětství, kdy hrál hokej. Profesi kondičního trenéra se věnuje více než 10 let. Jeho tréninkem prošly desítky běžných klientů, sportovních nadšenců, ale zejména profesionálních sportovců od hokejistů, přes fotbalisty a tenisty.

Od roku 2015 do roku 2018 působil jako kondiční trenér A-týmu HC Sparta Praha, poté začal spolupracovat s hokejovým svazem na rozvoji mladých nadějných hokejistů v týmu HC Stadion Litoměřice. Na to navázal ročním angažmá v ruském Magnitorgorsku, kde se věnoval trénování týmu KHL - Metallurg Magnitogorsk. Po návratu působil jako kondiční trenér v týmu U20 České hokejové reprezentace a HC Stadion Litoměřice. Nyní je kondičním trenérem HC Kometa Brno.

V roce 2019 založil vzdělávací akademii Za lepší trenéry, jejíž základní misí je vzdělávat a posouvat hranice profesionálních sportovců i trenérů. Martin je milovníkem dobrého jídla a cestování. Jeho nejoblíbenějším sportem je hokej, tenis a plážový volejbal. 

Proč si oblíbil Slim Pastu?

“Jím poměrně velké objemy jídla a často se mi stane, že už ve svém denním příjmu nemám kaloricky dostatek místa. Slim Pasta je v tomto ideální součást jídelníčku a její příprava mi navíc ušetří spoustu času. Rychlé a snadné recepty Slim Pasta  jsou skvělou motivací pro všechny a konec konců, kdo by nechtěl být součástí něčeho užitečného a chutného zároveň.”

Více informací najdete na www.zalepsitrenery.cz.