Vanilkové špagety s pistáciemi

Milovníci sladkých jídel a zejména vanilkových pudinků, zbystřete! Tentokrát pro vás máme tip na super rychlou pochoutku, jejíž sladký nádech vyváží nízkokalorické konjakové špagety Slim Pasta. Vanilkové špagety krásně voní a ještě lépe chutnají. Drcené pistácie celému receptu dodají svěží vzhled a vaše tělo zásobí spoustou potřebných vitamínů. Tahle sladká pochoutka je skvělým pohoštěním pro nečekanou návštěvu.

_DSC1998 (1) (1) (1)

Ingredience pro 1-2 porce:

Jak na to

Vanilkový pudink rozmíchejte s polévkovou lžící medu ve 100 ml polotučného mléka. Zbylých 200 ml mléka přiveďte k varu, poté odstavte z plotny a vmíchejte připravenou směs. Pudink za stálého míchání vařte asi 1 minutu. Mezitím vyjměte z obalu špagety Slim Pasta z nálevu, důkladně propláchněte a pomalu vmíchejte do teplé směsi. V případě potřeby ještě trochu přihřejte a dochuťte trochou medu. Rozdrťte pistácie, posypejte špagety a můžete servírovat!

Tip: Pistácie jsou údajně extrémně hořlavé a dokonce se mohou samy od sebe vznítit. Doporučujeme proto na nic nečekat a vaši oblíbenou pochoutku rychle zkonzumovat.

Dobrou a lehkou chuť!