Co je Slim Pasta a Usui

Konjakové přílohy Slim Pasta a Usui jsou zdravé, nízkokalorické a nízkosacharidové alternativy ke klasickým těstovinám a rýži. Jde o přílohy vyrobené z rostliny konjak, která obsahuje velký podíl přírodní vlákniny glukomannan. Díky svému složení jsou produkty Slim Pasta a Usui ideální pro každého. Hodí se jak do redukčního či sportovního jídelníčku, ale také pro jedince se speciálními výživovými potřebami, jako jsou vegani, vegetariáni, celiaci, diabetici nebo jedinci s intolerancí na laktózu.

1_Co je Slim Pasta (2)

Stejně jako klasické těstoviny i těstoviny Slim Pasta a Usui mají neutrální chuť. Připravovat je tedy můžete jak na slano, tak na sladko a jsou skvělou a zdravou přílohou pro širokou škálu jídel. Vykouzlit z nich můžete třeba klasické italské těstoviny, čínské nudle s kuřecím masem, veganské rizoto nebo je použít místo klasických vlasových nudlí do polévek. Na rozdíl od běžných těstovin, Slim Pasta ani Usui se nemusí vařit a tak je jejich příprava opravdu rychlá. Stačí je rozbalit, propláchnout pod tekoucí vodou a máte hotovo.

Chcete zhubnout? Tak i pro vás je konjak to správné jídlo. Slim Pasta i Usui obsahují opravdu jen minimum kalorií, téměř žádné sacharidy a žádný tuk ani sůl. Můžete se jimi tedy „nacpat“ a vaše křivky to neohrozí. Provedené vědecké studie dokazují, že pravidelná konzumace konjaku pomáhá hubnout a dokonce v těle snižuje množství škodlivého cholesterolu. Konjak je perfektní potravinou i pro lidi, kteří se stravují nízkosacharidově nebo drží ketonovou dietu. Ve střevech navíc funguje jako jakýsi kartáč a tím se stará o jejich zdraví.

Ať už si u nás koupíte špagety, penne, fettuccine, nudle nebo rýže, určitě vám budou chutnat. Kromě toho u nás objevíte i dresinky a hotová konjaková jídla, která stačí jen ohřát.  

Zajímají vás další otázky ohledně produktů Slim Pasta a USUI? Přečtěte si nejčastější dotazy nebo nás kontaktujte na sociálních sítích či emailem na info@slimpasta.cz