Naši ambasadoři

HANKA KYNYCHOVÁ

 • fitness trenérka, expertka na stravovací plány a cvičební programy, moderátorka, filantropka

Hanka_Kynychova_Slim Pasta_2

Proč Hanka spolupracuje se Slim Pastou?

“Slim Pastu znám od jejích začátků na českém trhu a je to skvělá věc! Celoživotně se vyhýbám lepku, protože mému trávení nedělá dobře, takže jakákoliv nová potravina, která lepek neobsahuje, mě zaujme. Je to také můj tajný tip pro všechny klientky i klienty, kteří za mnou přijdou s tím, že chtějí zhubnout. Cvičení je jedna věc, ale úprava jídelníčku je také důležitá. Díky Slim Pastě tak můžete jíst chutně a přitom zdravě a omezit svůj kalorický příjem."

Hanka původně vystudovala pedagogiku a pracovala jako vychovatelka v Kroměříži v Domově mládeže. Později absolvovala Českou školu aerobiku Heleny Jarkovské v Praze a po ukončení studia se začala tomuto sportu věnovat na profesionální úrovni. V letech 1995 a 1996 se stala vicemistryní ČR ve sportovním aerobiku. Postupně získávala na další popularitě, a to především díky cvičení v televizním pořadu Snídaně s Novou. V současné době provozuje Fitko Hanky Kynychové v Praze na Pankráci.

Hanka je velmi aktivní, vydává cvičební DVD a knihy, je autorkou revolučních fitness programů Postava snů, Pevný zadek a Pružné tělo. Připravuje také jídelníčky a cvičební programy pro přední česká rádia, časopisy a internetové portály. Moderuje sportovní a charitativní akce po celé ČR a je autorkou charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou. Tento projekt dominuje v projektech pro děti z dětských domovů. S jejím Nadačním fondem Hanky spolupracuje bez mála 1500 dětí z více než 45 dětských domovů z celé ČR. 

Více informací o Hance najdete zde: https://www.facebook.com/kynychova

 

DOMINIK TRKAN

 • osobní trenér, závodník v kulturistice, trenér závodníků, expert na stravovací a tréninkové plány

Dominik_Trkan

Dominik začal s cvičením již na střední škole, kdy ho trápila jeho nadváha a zažil pár trapasů v hodinách tělocviku. Rozhodl se proto zhubnout a zesílit, postupně ale cvičení naprosto propadl a věnoval mu veškerý svůj čas. S každou další dosaženou metou přišla větší touha po tom, být lepší, zdokonalovat se nejen ve fitku, ale i mimo něj. Velmi brzy se začal účastnit kulturistických soutěží, na kterých zaznamenal řadu výher. Protože chtěl své zkušenosti předávat dál, stal se certifikovaným trenérem a již více než 7 let profesionálně trénuje klienty, připravuje závodníky na soutěže, navrhuje tréninkové plány, stravovací plány a poskytuje konzultace. Jeho zaměřením je odbourávání svalových a tělesných dysbalancí, náběr svalové hmoty, hubnutí a zpevnění těla. V současné době trénuje ve fitness centru Fit-Up! v Praze.​

Seznam úspěchů:

 • 1. místo EVLS Prague v Open kategorii juniorů 2018 (jedna z nejprestižnějších mezinárodních soutěží na světě)
 • 2. místo Diamond Cup Varšava 2018 (mezinárodní soutěž)
 • Mistr české republiky v klasické kulturistice 2016
 • Dvojnásobný mistr Moravy a Slezska v klasické kulturistice 2015 a 2016
 • 2. místo BFC cup v mužské kategorii v klasické kulturistice 2016 (mezinárodní soutěž)
 • 3. místo MČR v klasické kulturistice juniorů 2015
 • 3. místo MČR v kulturistice dorostu 2013
 • 3. místo mistrovství Moravy a Slezska dorostů 2013

Více informací o Dominikovi najdete zde: https://www.dominiktrkan.com/

 

MARTIN ITERSKÝ

FUJI7787 raw (1)

 • kondiční trenér U20 České hokejové reprezentace a HC Stadion Litoměřice

Martin Iterský je sportovec tělem i duší a milovník dobrého jídla. Sport ho provází již od dětství, kdy hrál hokej. Profesi kondičního trenéra se věnuje více než 10 let. Jeho tréninkem prošly desítky běžných klientů, sportovních nadšenců, ale zejména profesionálních sportovců od hokejistů, přes fotbalisty a tenisty.
Od roku 2015 do roku 2018 působil jako kondiční trenér A-týmu HC Sparta Praha, poté začal spolupracovat s hokejovým svazem na rozvoji mladých nadějných hokejistů v týmu HC Stadion Litoměřice. Na to navázal ročním angažmá v ruském Magnitorgorsku, kde se věnoval trénování týmu KHL - Metallurg Magnitogorsk. V současné době působí jako kondiční trenér v týmu U20 České hokejové reprezentace a HC Stadion Litoměřice. 

V roce 2019 založil vzdělávací akademii Za lepší trenéry, jejíž základní misí je vzdělávat a posouvat hranice profesionálních sportovců i trenérů. 

Jeho životní motta jsou: 

 • Všichni chtějí být úspěšní, ale jen do chvíle než zjistí jaké úsilí to opravdu stojí.  
 • Tvrdá práce poráží talent když talent nechce tvrdě pracovat. 

Martin je milovníkem dobrého jídla a cestování. Jeho nejoblíbenějším sportem je hokej, tenis a plážový volejbal. 

Proč si oblíbil Slim Pastu?

“Jím poměrně velké objemy jídla a často se mi stane, že už ve svém denním příjmu nemám kaloricky dostatek místa. Slim Pasta je v tomto ideální součást jídelníčku a její příprava mi navíc ušetří spoustu času. Rychlé a snadné recepty Slim Pasta  jsou skvělou motivací pro všechny a konec konců, kdo by nechtěl být součástí něčeho užitečného a chutného zároveň.”

Více informací najdete na www.zalepsitrenery.cz.