Slim Pasta pro sportovce

Slim Pasta je také ideálním pomocníkem pro všechny sportovce a fitness nadšence. S touto nízkosacharidovou a nízkokalorickou alternativou klasických těstovin a rýže budete mít nad příjmem sacharidů dokonalou kontrolu. Slim Pasta přílohy se nevaří, proto vám ušetří čas, můžete je mít kdykoliv po ruce a  jídlo s nimi vykouzlíte za pár minut. Díky neutrální chuti je můžete připravit na sladko, na slano, do salátů, polévek nebo jako přílohu k hlavnímu jídlu.

7_SP pro sportovce

Řada Carb X je primárně určena všem aktivním jedincům, ale stejně tak se hodí pro lehký oběd v práci nebo nečekané výlety. Balení příloh Carb X obsahuje 6 balíčků po 100 g příloh, takže své porce máte dokonale pod kontrolou. A to je super praktické!

Přílohy Carb X mají o 90 % méně kalorií než běžné těstoviny – na 100 gramů obsahují pouhých 35 kcal a 8 gramů sacharidů. Navíc si můžete vybrat z několika druhů. Dostupné jsou ve formě rýže, penne, nudlí, fettuccine a špaget. Další výhodou je jejich bohatý obsah vlákniny glukomannan, která vás skvěle zasytí a navíc podporuje hubnutí. Konjakové přílohy Carb X neobsahují lepek, nejsou uchovány v nálevu a nemají ani konjakové aroma, což je na českém trhu unikát. Skvěle tak zapadnou nejen do jídelníčku fitness nadšenců a dietářů, ale také veganů, vegetariánů, celiaků či diabetiků.