Carb X: superpotravina pro všechny fitness nadšence

Ať už jste „jen“ rekreační sportovci nebo je sport pravidelnou součástí vašeho života, správná strava je základ a může být pohonem pro ještě lepší výkony. Pokud jste milovník těstovin, ale nutriční hodnoty vás od jejich konzumace odrazují, zařaďte do svého jídelníčku fitness konjakové přílohy Carb X určené přímo pro sportovce. Zasytí, udrží ve formě a kalorický příjem díky jejich složení snížíte na minimum.

pani posiluje

Konjakové přílohy Carb X byly vyvinuty přímo pro sportovce. Mají o 90 % méně kalorií než běžné těstoviny a rýže a obsahují tělu prospěšnou vlákninu. Skvěle tak zapadnou do jídelníčku fitness nadšenců, ale také vegetariánů, veganů či celiaků a diabetiků.

Kdy jíst konjakové přílohy a s čím je kombinovat

Konjakové přílohy můžete konzumovat kdykoliv během dne. „Pokud se chystáte na trénink, klidně si zhruba hodinku před ním dopřejte lehkou svačinku v podobě konjakových příloh v kombinaci s trochou zeleniny,“ říká osobní trenér, Jan Frídel. Ideální je kombinace s masem či zeleninou  a jejich velkou výhodou je to, že se nevaří. Jsou tedy připraveny k okamžité konzumaci.

Příjem versus výdej

Pokud alespoň trochu tušíte kalorickou hodnotu potravin, stačí se řídit jednoduchou rovnicí a hlídat si váš denní příjem versus výdej. Ke snížení příjmu vám pomohou právě konjakové přílohy Carb X. Díky jejich balení 6 x 100 g tak budete mít všechny svoje porce dokonale pod kontrolou a díky obsažené vláknině glukomannan vás i dokonale zasytí.

V nabídce najdete Carb X nejen jako těstoviny ve tvaru nudlí, špaget, penne nebo fettuccine, ale také ve formě oblíbené rýže.

 

Porovnání kalorických hodnot těstovin a rýže:
Špagety Carb X

35 kcal na 100 g

Špagety nevaječné 352 kcal na 100 g
Rýže loupaná 351 kcal na 100g

Zdroj: nutridatabaze.cz