Výhodný balíček konjakové rýže Slim Pasta bez nálevu 5+1 zdarma

375 Kč –25 %
mockup balicek 5+1 2G rice
375 Kč –25 % 281 Kč
Skladem

Zamilovali jste si konjakovou rýži bez nálevu, díky její rychlé přípravě a nízkému počtu kalorií? Pokud se stala pravidelnou součástí vašeho jídelníčku, na nic nečekejte a využijte výhodný balíček 5+1. Připravíte si zásobu a ještě budete mít jedno balení zdarma. Konjaková rýže Slim Pasta bez nálevu má 31 kcal a 7 g sacharidů na 100 g a obsahuje vysoký podíl vlákniny glukomannan, která prokazatelně napomáhá při hubnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konjaková rýže Slim Pasta bez nálevu obsahuje o 90 % méně kalorií než běžné těstoviny. Má pouhých 31 kcal a 7 g sacharidů na 100 g a je zcela bez tuku a soli. Je vyrobena z rostliny konjak, která je bohatým zdrojem cenné vlákniny glukomannan. Ta snižuje pocit hladu a má nejen prokazatelné účinky podporující hubnutí, ale také snižuje cholesterol a příznivě ovlivňuje vstřebávání cukrů a tuků v krvi. Konjaková rýže bez nálevu se hodí pro low carb stravování, odlehčení jídelníčku či aktivní sportovce. Je také vhodná pro vegany, vegetariány, celiaky a při prediabetu a diabetické dietě. Díky neutrální chuti ji můžete připravit na stovky způsobů, jak ve slané tak ve sladké variantě.

Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců příloh z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako Eat Water. Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasty, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu, která je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny či rýže. Variantu bez nálevu nabízíme jako jediní v České republice.

[navod-k-pouziti-2]

[nas-tip]

UPOZORNĚNÍ: Konzumaci Slim Pasty nedoporučujeme lidem, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomannan, která je běžně lidskému organismu velmi prospěšná, by mohla u lidí s tímto onemocněním vyvolat obtíže. Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje konzumaci konjakových příloh, vždy konzultujte jejich užívání se svým lékařem.

Vyzkoušejte naše recepty.

Složení balíčku:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: