Intenzivní hotovka s česnekovou a Hoisin omáčkou

Slim Pasta nízkokalorická hotová jídla jsou báječným řešením rychlého a chutného jídla bez zbytečných kalorií. Stačí pár minut a z pokrmu v krabičce se stane vytříbený zážitek plný chutí. Hotová jídla Slim Pasta obsahují konjakovou přílohu, která významně snižuje počet kalorií a současně je blahodárná k zažívacímu ústrojí. Tu ochutíte lahodnou omáčkou dle vašeho výběru. Vybírat můžete celkem z devíti různých druhů. Naše hotovky můžete také obohatit o pár ingrediencí a v pár minutách si pochutnat na vydatném obědě ve dvou.

Milujete asijskou kuchyni? Přinášíme vám tip na naše (hotové) vegetariánské Hoisin & Garlic se žampiony, zázvorem, česnekem a rajčaty.

Hoisin

Ingredience pro 1 – 2 porce:

Jak na to

Na pánvi osmahněte 50 gramů na plátky pokrájených žampionů, 4 ks na čtvrtky rozkrájených rajčat. Otevřete balíčky hotového jídla Slim Pasta a postupně vmíchejte k orestovaným ingrediencím. Po chvíli přidejte rozdrcený stroužek česneku a lžičku nastrouhaného čerstvého zázvoru. Nechte chvíli prohřát. Mezitím si nakrájejte a připravte čerstvou bazalku, kterou posypete čerstvě naservírovanou směs z pánve. Pokud nemáte čerstvou bazalku, pytlíčková část ve formě koření ji chuťově nahradí.

Tip: Máte rádi maso? Přidejte do receptu restovaná kuřecí prsa.