NOVINKA: Hotová jídla Slim Pasta pro domácí šéfkuchaře

Nízkokalorické hotovky Slim Pasta jsou novinkou v naší rodině hotových jídel. Díky čtyřem novým příchutím a třem základním složkám každého jídla se i vy stanete v minutě expertem na zdravou kuchyni. Všechny pochoutky mají nízký obsah kalorií, sacharidů, tuku i soli, jsou naservírované do 90 vteřin a jejich základem jsou konjakové těstoviny, lahodná omáčka a chutné koření.

do článku (1)

V hlavní roli konjak

Nové příchutě nových hotových jídel opět reagují na trendy nezdravého a rychlého stravování a ukazují, jak ušetřit čas v kuchyni a přesto jíst zdravě. Základem všech nových hotových jídel je balíček s konjakovou přílohou, která je ve východních zemích tajným receptem dlouhověkosti a zdraví, přičemž u nás je považována za ideální potravinu pro redukci hmotnosti. Tu doplňují balíčky s lahodnou omáčkou a směsí koření. Díky odděleným ingrediencím si tak můžete sami určit velikost porce.

Staňte se šéfkuchařem i vy

Nová hotová jídla Slim Pasta jsou ideální příležitostí i pro ty, kteří zdlouhavým vařením nechtějí trávit čas a zároveň otevírají dveře domácím kuchařům, kteří se nebojí experimentovat a zkoušet nové chutě. Konjakové nudle, lahodnou omáčku a směs koření můžete jen vybalit, smíchat, ohřát a do 90 vteřin servírovat. Pokud je příprava zdravých pokrmů vaším koníčkem, obohaťte celý pokrm o maso, tofu či restovanou zeleninu a dopřejte si vydatný oběd s minimem kalorií.

4 nové příchutě

Tuto skvělou alternativu nezdravých fastfoodových jídel oceníte, pokud si hlídáte kalorický příjem a přesto se nechcete vzdát chutných pokrmů. Kalorická hodnota hotových jídel se pohybuje od 64 do 100 kcal na 150 g a na výběr máte 4 příchutě omáček. Oblíbené spojení sladké a kyselé chuti v omáčce Sweet & Sour, asijská klasika Kung Pao, nevtíravá chuť Hoisin omáčky s výrazným česnekem či gurmánský zážitek v podobě arašídové Satay omáčky.

Více na https://www.slimpasta.cz/hotova-jidla/