ZDRAVÍ A HUBNUTÍ

Proč je Slim Pasta skvělá pro vaše zdraví?

Slim Pasta je revoluční potravinářský produkt, který NEOBSAHUJE sůl, lepek, tuk ani sacharidy. Je neuvěřitelné, že jej Evropa objevila teprve před několika lety!

Slim Pasta se skládá prakticky jen z vlákniny a vody. Je tedy vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiaci a vegani. A samozřejmě je velice oblíbená mezi vegetariány.

Jak Vám Slim Pasta pomůže zhubnout? 

 

 Slim PaHubnutísta obsahuje glukomannan, který je sám o sobě velmi zdravá látka prospívající našemu tělu.

Naše Slim řada nabízí chutná jídla, která jsou schopna organismus zasytit až na dlouhé čtyři hodiny. Bio konjaková mouka zpomaluje trávení, proto je více než vhodná pro dietní režim  .

Pokud se snažíte zhubnout, určitě se vyhýbáte sacharidům. Slim Pasta, Slim Noodles a Slim Rice mění všechno - tady žádné sacharidy nenajdete!

 

 

Jedna stogramová porce Slim Pasta obsahuje pouze devět kalorií! V praxi to funguje tak, že během konzumace konjakových těstovin nebo rýže spálíte více kalorií, než přijmete. Není divu, že uvedení Slim Pasty na trh způsobilo doslova revoluci.

Slim Pasta je vyrobena z Juroat (TM), tajné směsi bio konjacové mouky a komplexních ovesných vláken. Konjac sám o sobě není nic nového, ten je používán v Japonsku po celá staletí v různých variantách.

Konjac má žvýkací texturu a je průhledný, zatímco Juroat (TM) má konzistenci blízkou běžným těstovinám. Juroat(TM) obsahuje glukomannan, který byl schválen Evropskou agenturou Food Standards jako možný nástroj pro hubnutí. Podle britských specialistů na redukci váhy, kteří tento výrobek maximálně propagují, je konzumace Slim Pasty ideálním způsobem, jak se zbavit přebytečných kil.

Dietáři, kteří jedí Slim Pastu, se o této superpotravině vyjadřují v superlativech. Potvrzují, že se díky Slim Pastě zbavili přebytečných kil a to bez pocitu hladu!

A co zdraví?

Výrobci tvrdí, že konzumace Slim Pasta může pomoci snížit hladinu cholesterolu, omezit riziko vzniku srdečních onemocnění a mrtvice. Tyto výrobky jsou natolik populární, že v UK maloobchodní prodej zvládá jen stěží udržet krok s poptávkou. Jakmile se zásoby objeví na pultech obchodů, jsou téměř okamžitě vyprodány.

 

V Londýně byly nejrychleji prodávaným novým produktem v loňském roce a to v nejpopulárnějším obchodě zaměřeným na zdravý životní styl - Holland & Barrett.

 

UPOZORNĚNÍ PŘI UŽÍVÁNÍ GLUKOMANANNU

Water

Zdravotní rizika z užívání glukomannan vyplývají zejména z nedodržení podmínek užívání. Nezbytnou podmínkou pro zajištění výše uvedených zdravotních účinků je dostatečný příjem tekutin spolu s užitím glukomannan formou prášku či tobolky.Cílem optimálního využití zdravotních výhod glukomannan je, aby vláknina nabobtnala v žaludku a ve střevě, nikoli v hrdle či v jícnu. Při nedostatečném příjmu tekutin se může stát, že se vláknina nedostane až do žaludku a začne nabírat objem v jícnu či v hrdle. Toto může způsobit vážnou obstrukci. Na druhou stranu se tomu dá zcela bezpečně zabránit dodržením dostatečného množství tekutiny (minimálně 2,5 dcl po každé dávce). To je hlavním důvodem, proč evropská legislativa zakazuje používat glukomannan v drobných cukrovinkách. Důvodem tedy není zdravotní škodlivost, ale riziko problémů s polykáním přinedostatečném příjmu tekutin.

 

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info