Carb X Spaghetti - Fitness Slim Pasta v tvare špagiet 600g

Carb X Spaghetti - Fitness Slim Pasta v tvare špagiet 600g

NOVINKA

Carb X Spaghetti je nízkokalorická, low carb príloha, bez nálevu a arómu z rastliny konjac. Balenie obsahuje šesť 100 gramových balíčkov špagiet, ktoré vám umožní mať váš príjem sacharidov pod kontrolou! Tieto fitness cestoviny majú o 90% kalórií menej, než bežné špagety. Nevarí sa, nepreplachuje sa a sú určené na okamžitú konzumáciu. Vhodné nielen pre milovníkov fitness športov.

9,60 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: Nah Foods ltd

Carb X - Fitness Slim Pasta - Tvar Špaget  jsou dokonalá příloha pro každého sportovce, který drží na uzdě příjem uhlohydrátů. Balení obsahuje 6 balíčků 100g příloh, které zajistí kontrolu nas velikostí každé porce. 

Konjakové těstoviny Carb X mají o 90% kalorií méně, než klasické těstoviny. Je to přírodní alternativa k běžným přílohám vyrobená z rostliny konjak a vody upravená do tvaru špaget. Díky neutrální chutí se dají všestranně používat.

Hotové za jednu minutu. Nevaří se, ani neproplachují se. Pouze je vytáhnete ze sáčku rovnou na pánev a dochutíte dle vlastních potřeb. Nízkokalorické. Skvělé pro vaši redukční dietu. Vhodné pro vegany. Bez lepku. Bohaté na vlákninu.

Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 148 kJ/35 kcal; Tuky 0,14 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 8,4 g (z toho Cukry 0,5 g; vláknina 1, 3 g; Bílkoviny 0,1 g, Sůl 0g

Složení:pitná voda, tapiokový škrob, konjaková moučka 3%, sodík, zpevňující prvek: karubin, vitamin C, vitamin E, beta karoten

Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby.
Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávavat ve vzduchotěsné nádobě.
Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte prře teplem.
Hmotnost 250g
Legislativní zařazení: Produkt z kořene rostliny konjak - alternativa k těstovinám.

Zemědělská produkce Mimo EU.

 

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info