Slim Noodles Thai Style - Thajské bio konjacové cestoviny 270g

Slim Noodles Thai Style - Thajské bio konjacové cestoviny 270g

Slim Noodles Thai style je nízkokalorická, bezlepková alternatíva k thajským rezancom. Tieto zdravé cestoviny obsahujú až o 94% menej kalórií ako normálne a sú kompletne bez sacharidov. Sú vyrábané kombináciou bezlepkové ovsené vlákniny a bio konjakovej múky.

2,80 € s DPH

3,40 € s DPH Zľava 0,60 €

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: Nah Foods ltd

Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů.


Je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny.


Slim Pasta se skládá prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou celiaci, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro redukční režim.


Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců nudlí z konjakoku, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water.


Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám ani rýži.
Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjaku a bezlepkové ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny či rýže.


Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 36kJ/9kcal; Tuky 0 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 0 g (z toho Cukry 0g; vláknina 4,0 g; Bílkoviny 0,2g, Sůl 0g


Složení:96% vody, 4% bio konjaková mouka a bio ovesná vláknina, bezlepková.


Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby.

Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávat ve vzduchotěsné nádobě v čisté vodě.

Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte prře teplem.

Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu)

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info