Slim Pasta Penne - Bio konjacové cestoviny ve tvare penne 270g

  Slim Pasta Penne - Bio konjacové cestoviny ve tvare penne 270g

Slim Pasta Penne je nízkokalorická, bezlepková konjacová cestovina, tiež známa ako Shirataki. Tieto zdravé cestoviny obsahujú až o 94% menej kalórií ako normálne a sú úplne bez sacharidov. Sú vyrábané kombináciou bio bezlepkové ovsené vlákniny a bio konjakovej múky.

2,80 € s DPH

3,40 € s DPH Zľava 0,60 €

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: Nah Foods ltd

Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl a skládá se prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro dietní režim.

Slim pastu Penne nabízíme i ve výhodném balení s 10% slevou! Prohlédněte si zlevněný balíček 10ti kusů penne a 25ti kusů penne.

Slim Pasta Penne jsou také k dostání jako Slim Pasta 2. generace - bez nálevu a aroma.

Nově Slim Pasta také nabízí Slim hotová jídla a autentickými asijskými a italskými příchutěmi.

Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců těstovin z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water.

Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám. Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny.

Nutriční hodnoty:
Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 36kJ/9kcal; Tuky 0 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 0 g (z toho Cukry 0g; vláknina 4,0 g; Bílkoviny 0,2g, Sůl 0g

Složení:
96% vody, 4% bio konjaková mouka a bio bezlepková ovesná vláknina.

Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby (do roku 2021).

Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávat ve vzduchotěsné nádobě v čisté vodě.

Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, nevystavovat přímému slunečnímu svitu.

Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu)

Prihlásenie

Tato stránka používá cookies. Vice info