Pro koho konjak není?

Konjak je celosvětově známý jako zdravá rostlina, která pochází z netoxikovaného prostředí asijských pohoří a splňuje tak parametry bio původu. Potraviny, které se z konjaku vyrábí, pomáhají rozšířit jídelníček mnoha lidem, kteří se potýkají s různými alergiemi či intolerancemi na potraviny, a mají omezený výběr pokrmů. Patří sem onemocnění jako je diabetes, celiakie, intolerance na lepek, ale i obezita. Proto se přílohy vyrobené z konjaku v potravinářství řadí mezi velmi prospěšné a zdravé potraviny, které jsou zároveň vhodné pro vegany a vegetariány.

Konjac (2)

I přes to nedoporučujeme konzumaci Slim Pasty lidem, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev či Chronovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomannan, která je běžně lidskému organismu velmi prospěšná, by mohla u lidí s tímto onemocněním vyvolat obtíže. 

Konjakové přílohy Slim Pasta také nedoporučujeme malým dětem. Je to z důvodu, že přílohy mají téměř nulovou energetickou hodnotu. Pokud se tedy rozhodnete, že je vašemu dítěti zařadíte do jídelníčku například v rámci zdravotních obtíží, jako je právě celiakie, diabetes nebo obezita, vždy dbejte na to, aby byly přílohy Slim Pasta podávané s energeticky vydatnými a dalšími potravinami, jako je maso, ryby a zelenina.

Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny je velmi důležité při konzumaci konjakových příloh Slim Pasta dohlížet na dostatečný příjem tekutin, aby mohla potravina bezpečně doputovat do žaludku, kde nabývá na svém objemu a navozuje pocit plnosti. Znamená to tedy – čím větší množství konjakových příloh konzumujete, tím více tekutin byste měli přijímat.

Přílohy Slim Pasta jsou vhodné pro kojící ženy.

Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje konzumaci konjakových příloh, vždy konzultujte jejich užívání se svým lékařem.

zobrazit-jidla