Kolik kalorií obsahují jednotlivé produkty?

Veškeré výrobky Slim Pasta mají velmi nízký obsah kalorií. Jsou proto vhodné při redukčních dietách, ale díky svému složení i při různých alergiích či intolerancích na potraviny. Výrobky Slim Pasta obsahují vlákninu glukomannan, která má blahodárný vliv na lidské zdraví. Mnoho studií po celém světě potvrdilo, že zařazení vlákniny glukomannan do jídelníčku může pomoci například snižovat cholesterol, pomáhá při léčbě cukrovky a také pomáhá při léčbě obezity či boji s nadváhou. V naší nabídce naleznete také nízkokalorická hotová jídla a dresinky se sníženým obsahem sacharidů. Pro lepší orientaci v kalorických hodnotách jednotlivých produktů, jsme pro vás připravili tento přehled

slimpastarecept

Konjakové přílohy 

Přílohy Slim Pasta jsou nízkokalorické a zcela bez sacharidů, či se sníženým obsahem sacharidů - dle varianty produktu. Jsou veganské, bezlepkové, neobsahují žádný tuk, cukr ani přidané soli. Oproti běžným přílohám mají až o 94 % méně kalorií než běžné těstoviny, proto jsou skvělé pro redukční diety. Slim Pasta se nevaří, pouze u příloh v nálevu je při jejich přípravě třeba propláchnout je vodou, aby bylo odstraněno specifické aroma konjaku v nálevu. Toto aroma je naprosto přirozené a ke konjakovým výrobkům patří. Slim Pasta v nálevu je vhodná pro vegany, vegetariány, celiaky, diabetiky a pro ty, kdo mají intoleranci na laktózu či trpí obezitou. Přílohy Slim Pasta mají BIO certifikaci..

Kalorické hodnoty příloh:

Slim Pasta v nálevu: 9 Kcal na 100 g

Slim Pasta bez nálevu: 31 Kcal na 100 g

Slim Pasta CarbX: 31 Kcal na 100 g

Slim Rice Sushi rýže: 53 Kcal na 100 g

Hotová jídla

Hotová jídla Slim Pasta vám přijdou vhod vždy, když nemáte čas si jídlo uvařit. Jejich příprava zabere pouhých 90 vteřin. Jídlo stačí pouze ohřát na pánvi nebo v mikrovlnné troubě a servírovat. Všechny jídla jsou nízkokalorická a se sníženým obsahem sacharidů, proto jsou vhodné pro redukční diety, pro sportovce a odlehčení jídelníčku. Do jídel si můžete dle libosti přidat další ingredience, jako je zelenina či maso. 

Kalorické hodnoty hotových jídel:

Hotové jídlo Panang Kari: 66 Kcal na 100 g / 165 Kcal celé jídlo

Hotové jídlo Mediterranea: 46 Kcal na 100 g / 115 Kcal celé jídlo

Hotové jídlo Tarka Dal: 46 Kcal na 100 g / 115 Kcal celé jídlo

Hotové jídlo Phad Thai: 57 Kcal na 100 g / 143 Kcal celé jídlo

Dresinky

Dresinky Slim Pasta mají téměř nulovou kalorickou hodnotu. Neobsahují žádné cukry, tuky, soli, lepek ani laktózu, a proto jsou vhodné nejen pro zdravé stravování, ale především pro nízkokalorickou a nízkosacharidovou dietu. Dresinky vám pomohou dochutit nepřeberné množství jídel. Jsou výborné do salátů, k masu a rybám nebo jako základ chutných pomazánek. Dresinky jsou vhodné pro vegetariány, celiaky, diabetiky a pro lidi potýkající se s intolerancí na laktózu.

Kalorické hodnoty dresinků:

Dresink Česnek a bylinky 250 ml: 6 Kcal na 100 ml

Dresink Barbecue 250 ml: 5 Kcal na 100 ml

Dresink Caesar 250 ml: 6 Kcal na 100 ml

Dresink Cocktail 250 ml: 6 Kcal na 100 ml

Dresink pikantní česnek 250 ml: 26 Kcal na 100 ml

Dresink rajče a bazalka 250 ml: 11 Kcal na 100 ml

Vajonéza 250 ml: 16 Kcal na 100 ml

Kečup 250 ml: 9 Kcal na 100 ml