Spearmint

Spearmint

NOVINKA

EXTRA SILNÁ CHUŤ SPEARMINT POMŮŽE VÁM UDRŽOVAT SVĚŽÍ DECH V PRŮBĚHU CELÉHO DNE! Chewsy je čistě přírodní, veganská, plně rozložitelná biožvýkačka. Neobsahuje cukr a aspartam. Vyrobená bez umělých přísad, sladidel. Je 100% plast-free. Žvýkačka je slazená xylitolem, 100% přírodním sladidlem. Naše gumová báze neobsahuje plast, je plně rozložitelná, a neškodí naší planetě.

39 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Obyčejné žvýkačky obsahují plast, aspartam umělá ochucovadla a sladidla. Naše žvýkačka má výhradně přírodní ingredience, a nic víc. Nevěříte? Podívejte se sami.

Chewsy s příchutí máty kadeřavé obsahují pouze přírodní ingredience pocházející z břízy, sapodily, akácie, slunečnice, brazilské palmy a máty kadeřavé.

Složení:
Xylitol (přirodní sladidlo), chicle (přírodní gumová báze), arabská guma, přirodní dochucovadla, slunečnicový lecithin (emulgátor), karnaubský vosk (přirodní obal).

Výživové hodnoty:
Energetická hodnota (702kJ / 168 kcal), Tuky (0g (z toho nasycené kyseliny 0g)), Karbohydráty (70g (z toho cukry 0g)), Bilkoviny (0g), Sůl (0g).

Ve 100% přírodních žvýkačkách Chewsy nenaleznete žádný aspartam, žádný cukr, žádná umělá dochucovadla, barviva, konzervanty nebo umělou gumu. Žvýkačky jsou slazené přírodním xylitolem, který je znám svými příznivými účinky na zubní sklovinu.

Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby (do roku 2022).

Skladování: uchovávejte v suchu.

Čistá hmotnost 15g (10 kusů žvýkaček).

*Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info