Slim Pasta Lasagne - Bio konjakové nudle ve tvaru lasagní 270g

Slim Pasta Lasagne - Bio konjakové nudle ve tvaru lasagní 270g

NOVINKA

Slim Pasta Lasagne je nízkokalorická, bezlepková konjaková příloha. Obsahuje až o 94% méně kalorií, než klasické lasagně a jsou kompletně bez sacharidů. Jsou vyrobené spojením bio bezlepkové ovesné vlákniny a bio konjakové mouky.

75 Kč s DPH

87 Kč s DPH Sleva 12 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

Bio nudle ve tvaru lasagne s konjakem, v nálevu. Je to hotový výrobek s nízkou energetickou hodnotou. Bez cukru - Bez soli - Bez lepku - Bez tuku. Skládá se prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro dietní režim.

Více o Slim Pastě se dočtete v tomto článku.

Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců příloh z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water. Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu, která je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny.

Nutriční hodnoty:
Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 36kJ/9kcal; Tuky 0 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 0 g (z toho Cukry 0g; vláknina 4,0 g; Bílkoviny 0,2g, Sůl 0g

Složení:
pitná voda, bio sušená hlíza z konjaku* (3,4 %), bio ovesná vláknina bezlepková*.
* z ekologického zemědělství

Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby (do roku 2021).

Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávat ve vzduchotěsné nádobě v čisté vodě.

Skladování: 5 - 25 °C, nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte před teplem.

Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu).

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info