Máš všech 5 pohromadě?

Máš všech 5 pohromadě?

AKCE

Zbavte se s námi vašich přebytečných kil a nahraďte klasické vysokosacharidové přílohy Slim Pastou. Balíček plný Slim Pasty Druhé generace, které je bez konajkového aroma, vám v tom pomůže. Tyto alternativy těstovin a rýže se nevaří a jsou určené k okamžité konzumaci.

422 Kč s DPH

445 Kč s DPH Sleva 23 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

V balíčku obdržíte:
kusů Slim Pasty Druhé Generace. Obrázek je pouze ilustrativní. V tomto balíčku obdržíte nahodilý mix těchto druhů, budeme se maximálně doručit různé druhy, abyste mohli ochutnat různé tvary Slim Pasty Druhé generace.

Takzvaná Slim Pasta Druhé generace je nízkokalorická, low carb příloha, bez nálevu a aroma z rostliny konjak. Tyto přílohy Vás nasytí s minimálním množstvím kalorií, přičemž jsou vhodné pro sportovce, diabetiky, celiaky i všechny, kteří se zdravě stravují a chtejí nastartovat redukční režim.


Slim Pasta - Konjakové nudle v různých tvarech neobsahuje skoro vůbec žádné kalorie, neobsahuje tuky, cukry, bílkoviny ani lepek. Vláknina, která se zde vyskytuje, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těchto konjakových příloh pouhých 35 kcal na 100 gramů.  

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info