Balíček 4ks Slim Pasty - Carb X. Sleva 20%.

Balíček 4ks Slim Pasty - Carb X. Sleva 20%.

NOVINKA AKCE

Balíček obsahuje 4 kusy Fitness Slim Pasty - Carb X. Produkty Carb X jsou nízkokalorické, low carb přílohy, bez nálevu a aroma z rostliny konjak. Jedno balení obsahuje šest 100 gramových balíčků , které vám umožní mít váš příjem sacharidů pod kontrolou! Tyto fitness těstoviny mají o 90% kalorií méně a jaou dostupné ve tvaru špaget, nudlí, penne a rýže. Nevaří se, neproplachují se a jsou určené k okamžité konzumaci. Vhodné nejenom pro milovníky a nadšence fitness sportů.

800 Kč s DPH

1000 Kč s DPH Sleva 200 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

Carb X - Fitness Slim Pasta jsou dokonalá příloha pro každého sportovce, který drží na uzdě příjem uhlohydrátů. Balení obsahuje 6 balíčků 100g příloh, které zajistí kontrolu nas velikostí každé porce.

Konjakové těstoviny Carb X mají o 90% kalorií méně, než klasické těstoviny. Je to přírodní alternativa k běžným přílohám vyrobená z rostliny konjak a vody upravená do tvaru špaget. Díky neutrální chutí se dají všestranně používat.


Hotové za jednu minutu. Nevaří se, ani neproplachují se. Pouze je vytáhnete ze sáčku rovnou na pánev a dochutíte dle vlastních potřeb. Nízkokalorické. Skvělé pro vaši redukční dietu. Vhodné pro vegany. Bez lepku. Bohaté na vlákninu.


Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 148 kJ/35 kcal; Tuky 0,14 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 8,4 g (z toho Cukry 0,5 g; vláknina 1, 3 g; Bílkoviny 0,1 g, Sůl 0g
Složení:pitná voda, tapiokový škrob, konjaková moučka 3%, sodík, zpevňující prvek: karubin, vitamin C, vitamin E, beta karoten


Datum trvanlivosti: 24/06/2020
Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávavat ve vzduchotěsné nádobě.
Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte prře teplem.
Hmotnost 250g
Legislativní zařazení: Produkt z kořene rostliny konjak - alternativa k těstovinám.
Zemědělská produkce Mimo EU.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info