Slim Pasta Tagliatelle Bio - Maxi Pack 385g

Slim Pasta Tagliatelle Bio - Maxi Pack 385g

NOVINKA

Gigantické balení Slim pasta Tagliatelle. Slim Pasta Tagliatelle je nízkokalorická, bezlepková konjaková příloha. Tyto konjakové přílohy obsahuj až o 94% méně kalorií, než ty běžné a jsou kompletně bez sacharidů. Jsou vyrobené spojením bio bezlepkové ovesné vlákniny a bio konjakové mouky.

100 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů.

Je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny.
Slim Pasta se skládá prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou celiaci, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro redukční režim. Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám ani rýži.

Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjaku a bezlepkové ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny či rýže.

Nutriční hodnoty na 100 g:
Energeticka hodnota 36kJ/9kcal; Tuky 0 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 0 g (z toho Cukry 0g; vláknina 4,0 g; Bílkoviny 0,2g, Sůl 0g

Složení:
96% vody, 4% bio konjaková mouka a bio ovesná vláknina, bezlepková.
Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby. Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávavat ve vzduchotěsné na době v čisté vodě. Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte prře teplem.
Čistá hmotnost 300g (385g včetně nálevu).

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info