Balíček 10 ks Slim Noodles Thai Style Bio. Sleva 15%. Tvar Thajské nudle.

Balíček 10 ks Slim Noodles Thai Style Bio. Sleva 15%. Tvar Thajské nudle.

AKCE

Balíček obsahuje 10 kusů bio Thajských nudlý. Slim Noodles Thai Style je nízkokalorická, bezlepková konjaková alternativa k rýžovým nudlím, také známá jako shirataki noodles. Tyto zdravé těstoviny obsahují až o 94% méně kalorií, než ty běžné a jsou kompletně bez sacharidů. Slim Noodles jsou vyrobené spojením bio bezlepkové ovesné vlákniny a bio konjakové mouky.

638 Kč s DPH

890 Kč s DPH Sleva 252 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů.

Je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny.
Slim Pasta se skládá prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou celiaci, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro redukční režim.

Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců nudlí z konjakoku, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water.

Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám ani rýži.
Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjaku a bezlepkové ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny či rýže.

Nutriční hodnoty:
Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 36kJ/9kcal; Tuky 0 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 0 g (z toho Cukry 0g; vláknina 4,0 g; Bílkoviny 0,2g, Sůl 0g
Složení:
96% vody, 4% bio konjaková mouka a bio ovesná vláknina, bezlepková.

Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby (do roku 2021).

Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávat ve vzduchotěsné nádobě v čisté vodě.

Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, uchovávejte v suchu, chraňte prře teplem.

Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu). 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info