Testovací balíček

Testovací balíček

AKCE

Testovací balíček je skvělý pro ty z vás, kteří chtějí zařadit Slim Pastu do svého jídleníčku, ale nevědi, kde začít! Pomůže vám nastartovat vaši redukční dietu či nový životní styl. Vyzkoušejte tento akční balíček, plný nejoblíbenějších druhů našich konjakových příloh. Navíc ještě ušetříte, připravili jsme pro vás slevu, která se nebude opakovat. Celý balíček se slevou 10%!

785 Kč s DPH

972 Kč s DPH Sleva 187 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

V balíčku obdržíte jakýkoliv mix z těchto produktu:

4ks Slim Pasta BIO
3ks Slim Pasta 2.generace
2ks Hotových jídel 
1ks Sushi rice 

Slim Pasta - Konjakové nudle v různých tvarech neobsahují skoro vůbec žádné kalorie, neobsahuje tuky, cukry, ani lepek.

Vláknina, která se zde vyskytuje, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těchto těstovin je pouhých 9kcal na 100 gramů. Více se o Slim Pastě dočtete zde

Slim Pasta správnou volbou pro ty z vás, kteří neradi dělají kompromisy. Říkáte si, že při dietě to není možné? Slim Pasta přílohy vás nasytí s minimálním množstvím kalorií, přičemž jsou vhodné pro sportovce, diabetiky, celiaky i všechny, kteří chtejí nastartovat redukční režim.

Slim Pasta jako jediná konjaková těstovina na českém trhu není průhledná a obahuje minimum nálevu oproti konkurenci.

Jak na to?

Otevřete sáček Slim Pasty, vylijte malé množství nálevu, 2-3 krát propláchněte studenou vodou. Slim Pasta se nevaří, je to již hotový pokrm. Dále s ní pracujte jako již s uvařenou těstovinou či rýží. Slim Pasta nemá žádnou chuť ani vůni, přijímají ji z pokrmu, se kterou jsou smíchané.

Přidejte oblíbenou omáčku, nebo dochuťte podle našich skvělých receptů!

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info