Štíhlá do Vánoc - Testovací balíček - 10% sleva

Štíhlá do Vánoc - Testovací balíček - 10% sleva

AKCE

Testovací balíček je skvělý pro ty z vás, kteří chtějí zařadit Slim Pastu do svého jídleníčku, ale nevědi, kde začít! Pomůže vám nastartovat vaši redukční dietu či zdravý životní styl. Vyzkoušejte tento akční balíček, plný nejoblíbenějších druhů našich konjakových příloh. Navíc ještě ušetříte, připravili jsme pro vás slevu, která se nebude opakovat. Celý balíček se slevou 10%!

808 Kč s DPH

898 Kč s DPH Sleva 90 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

V balíčku obdržíte:

5ks Slim Pasta BIO
2ks Slim Pasta 2.generace
3ks Slim Pasta Hotové jídlo s omáčkou

Slim Pasta - Konjakové nudle v různých tvarech neobsahuje skoro vůbec žádné kalorie, neobsahuje tuky, cukry, bílkoviny ani lepek.

Vláknina, která se zde vyskytuje, obsahuje stopové množství sacharidů v podobě glukomannanu, který je pro lidský organizmus téměř nestravitelný. Pouze nepatrné množství je tráveno v tenkém střevě a proto energetická hodnota těstovin shirataki je pouhých 9kcal na 100 gramů. Více se o Slim Pastě dočtete zde

Slim Pasta správnou volbou pro ty z nás, kteří neradi dělají kompromisy. Říkáte si, že při dietě to není možné? Slim Pasta přílohy Vás nasytí s minimálním množstvím kalorií, přičemž jsou vhodné pro sportovce, diabetiky, celiaky i všechny, kteří se zdravě stravují a chtejí nastartovat redukční režim.

Slim Pasta jako jediná konjaková těstovina na českém trhu není průhledná a obahuje minimum nálevu oproti konkurenci.

Jak na to?

Otevřete sáček Slim Pasty, vylijte malé množství nálevu, 2-3 krát propláchněte studenou vodou. Slim Pasta se nevaří, je to již hotový pokrm. Dále s ní pracujte jako již s uvařenou těstovinou či rýží. Slim Pasta nemá žádnou chuť ani vůni, přijímají ji z pokrmu, se kterou jsou smíchané.

Přidejte oblíbenou omáčku, nebo dochuťte podle našich skvělých receptů!

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info