MÁŠ VŠECH 5 POHROMADĚ?

MÁŠ VŠECH 5 POHROMADĚ?

NOVINKA

Sleva 15% na kompletní řadu. Krabička tě vyjde na 74 Kč namísto 88 Kč.

374 Kč s DPH

440 Kč s DPH Sleva 66 Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Výrobce: Nah Foods ltd

Zdravá a nízkokalorická náhrada těstovin je vyrobená spojením ovesné vlákniny a bio mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů. Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu).

Slim Pasta obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny a je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl a skládá se prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro dietní režim.
Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců těstovin z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water.
Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám.
Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny.

 

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info