Naše služby

Co je to Slim Pasta?

Co je to Slim Pasta?

CO TO VLASTNĚ JE?

Slim Pasta nízkokalorický výrobek a náhražka těstovin a rýže. Je vyrobená spojením ovesné vlákniny a mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o neuvěřitelných 94% kalorií méně než běžné těstoviny či rýže, a je přirozeným zdrojem glukomannanu - látky, používané ve výživových doplňcích na hubnutí. Účinky glukomannanu jsou ověřeny vědeckými studiemi.

Konjak je tradiční asijskou potravinou používanou po staletí zejména v Japonsku. Zde je známá jako Konnyaku. Slim Pasta se prodává ve stovkách obchodů po celé Velké Británii a postupně se zabydluje v mnoha dalších zemích, například v Německu či Holandsku.

Největší předností konjaku je, že vás opravdu zasytí. Přitom se jedná prakticky pouze o vlákninu, která jen projde organismem, pomůže vyčistit střeva a nemá téměř žádné kalorie. 

Konjaková hlíza  Konjakove plantaze

 

HISTORIE A KDO ZA SLIM PASTOU STOJÍ:

Výrobcem Slim Pasta je společnost Eat Water. Tato společnost kombinací ovesné vlákniny a konjaku vytvořila světový unikát, který si nechala patentovat pod názvem Juroat(TM).

Team společnosti Eat Water je světovým leaderem v oboru zdravého stravování a na zdokonalování Slim Pasta neustále pracuje. Potravina z jejich produkce má chuť a tvar téměř nerozeznatelný od běžných těstovin, čímž se výrazně liší od výrobků obsahující pouze konjak. Ve svém oboru nemají konkurenci. 

www.eatwater.co.uk

Eat Water logo

 

CO JE GLUKOMANNAN?

Je rostlinný polysacharid získávaný z hlíz rostliny Amorphophallus konjak. Jako vláknina pektinového typu má mimořádně příznivé účinky na trávení a celkový metabolizmus, zejména zpomalení vstřebávání sacharidů z potravy a s tím související nižší hladiny glykémie po požití potravy. Některé zdroje uvádějí, že účinnost glukomananu na redukci tělesné váhy byla prokázána kontrolovanou klinickou studií. K. Koch, lidově konjak.

Konjaková mouka je součástí mnoha běžných pokrmů v Číně, Japonsku i Koreji a je obecně považována za mimořádně zdravou složku potravy. Je po staletí přirozenou součástí stavy obyvatel Japonska. Přikládá se mu velký význam při regulaci vstřebávání tuků a cukrů a je jedním z příčin nízkého výskytu obezity a cukrovky v této zemi. Glukomanan patří mezi vlákniny pektinového typu, z čehož vyplývají i obdobné příznivé účinky na trávení a celkový metabolismus, je však jedinečný v tom, že jeho roztoky jsou mimořádně viskózní a viskozita klesá velmi pozvolna v závislosti na čase. Speciálními výrobními postupy lze zvýšit nejen viskozitu, ale také zlepšit vlastnosti, které mohou příznivě ovlivnit zdraví člověka. V tom se skrývá jedinečnost přípravku.

( citováno z: www.celostnimedicina.cz)

 

 

JAKOU MÁ SLIM PASTA CHUŤ?

Neutrální, téměř jako klasické těstoviny. Celkově je o něco málo hutnějsí než těstoviny, což je u zákazníků velmi vítané. Změkčení výrobku lze ovlivnit delším vařením (podle chuti 5-20 minut). 

 

MÁ SLIM PASTA KONKURENCI? MY SI TO NEMYSLÍME!

Jsme naprosto přesvědčeni, že Slim Pasta je mezi ostatními konkurenčními výrobky nejvíce podobná standardním těstovinám a to chutí, tvarem i barvou. Společnost Eat Water vytvořila opravdu světový unikát. Již zmíněná patentovaná Juroat (TM) je vyrobena složitým technologickým postupem tak, aby v pokrmu zůstaly všechny živiny zachovány.

 

AROMA PO OTEVŘENÍ

Po otevření Slim Pasta ucítíte mírné aroma, což je naprosto v pořádku. Konjakové  výrobky ve tvaru nudlí  se musí uchovávat v tekutině. Toto aroma se beze zbytku odstraní opakovaným omytím těstovin pod tekoucí vodou (2-3 krát).

JAK DLOUHO SE SLIM PASTA VAŘÍ?

Výrobky Slim Pasta se prodávají jako předpřipravené těstoviny, které stačí před konzumací jen ohřát (v mikrovlné troubě či na pánvi). Pokud se vám zdá konzistence příliš tuhá, můžete je několik minut vařit (5-20 minut).

Velká Británie žije Slim Pastou.

Velká Británie žije Slim Pastou.

Velká Británie propadla hysterii kolem Slim Pasty. Ve Spojeném království patří tento produkt k nejpopulárnějším na trhu.  Již není důvod jíst obyčejné těstoviny, které obsahují až 400 kj na 100 gramů. Konečně se můžete chutně najíst a ještě tím podpoříte svůj hubnoucí proces a zdravý přístup k životu! 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info