Kdo nám fandí!

Hanka Kynychová

Cvičitelka, moderátorka, trojnásobná máma a naše ambasadorka, Hanka Kynychová, zařadila Slim Pastu do Fitness Clubu Hanky Kynychové. "Jsem nadšená! Slim Pastu využívám jako potravinu, která nejenže splňuje požadavky nízkokalorického jídla, a tak vám pomůže udržet se fit a štíhlá, ale i jako těstovinu, která je chutná a hlavně je bez lepku."

hh

kjhůih

kynychova1

Save

Marina Bedřichová

Už jste potkali naši krásnou promotérku Marinu? Marina Bedřichová je výjimečný člověk. Závodění v bikini fitness se věnuje od jara 2016, kdy se zúčastnila Mistrovství Moravy a Slezska a mnoha dalších. Její intelekt, bojovnost a láska ke sportu nás přesvědčila o tom, že právě ona je pro brand Slim Pasta ta pravá. Nyní je fitness trenér individuálních i skupinových lekcí a ráda pomáhám svým klientům nalézt v pohybu a ve zdravém stravování rovnováhu a lásku k sobě samým.

Chces o Marině dozvědet víc nebo ji podporovat při její cestě? http://www.bikini-fitness.cz/zavodn.../bedrichova-marina-ifbb/

ma2

ma1

Unique Business Zone

Nový projekt Unique Business Zone se zaměřuje na luxusní segment v oboru módy a designu. Ve dnech 6. – 7. 10. 2016 se na této akci podílela i Slim Pasta a naše produkty testovaly známé osobnosti jako je Petra Němcová, Pavlína Němcová či Hanka Kynychová. K vidění tu mimo jiné byly také sexy modelky a šarmantní modelové na UJEP a Blažek Fashion Show. Projekt probíhá pod záštitou Britské obchodní komory, Bristké ambasády, Italsko-české obchodní a průmyslové komory a Italské ambasády.


Unique Business Zone 1

Unique Business Zone 2

Save

Save

Save

Kristýna Janáčková

Úspěšná herečka Kristýna Janáčková z Ordinace v růžové zahradě 2 bere přípravu na léto zodpovědně. Nízkokalorické těstoviny Slimpasta jí zaručí dokonalou postavu bez pocitu hladu. Už jste je vyzkoušeli?

kj

Nové fitko Hanky Kynychové

Nejznámější česká cvičitelka Hanka Kynychová otevřela nové fitness centrum na pražském Pankráci, na jehož opening party nesměla chybět Slim Pasta a celá řádka známých osobností, které s Hankou pravidelně cvičí nebo ji podporují v rámci jejích charitativních aktivit pro děti z dětských domovů. Bylo nám ctí být u toho!

Fitko

Save

Kateřina Kristelová

Krásná moderátorka, herečka a pedagožka na Mezinárodní konzervatoři Praha, Kateřina Kristelová, o Slim Pastě říká: "Skvělá věc, která má jen 9 kalorií a je bez cukru / soli / lepku i tuku. I díky tomu si po letech držím konečně stejnou váhu bez větších výkyvů."

kristelova2kristelova1

Filip Vaněk

Filip Vaněk, nejznámější stylista a personal shopper českých celebrit a bohatých evropských podnikatelů, si značku Slim Pasta oblíbil natolik, ze ji sdílí i na sociálních sítích. Filip je znám tím, že velmi dbá o svůj zevnějšek a jde tak příkladem svým klientům, v čemž mu skvěle pomáhá právě Slim Pasta.

filip1filip2


Kristýna Janáčková

Skvělá herečka Kristýna Janáčková ze seriálu Přístav si bere Slim Pastu i k bazénu. A proč ne?:)

janackova1janackova2

Pavel Filandr

Pavel Filandr, tvůrce originálních sportovních, dámských a pánských pózovacích plavek, "Drsný stylista", se rozhodl shodit pár kil se Slim Pastou! Držíme palce!

filandr

Veronika Arichteva

Hvězda seriálu První republika, herečka Veronika Arichteva, objevila Slim Pastu na doporučení. Jakožto milovnice italských těstovin říká, že by nejedla nic, co by jí nechutnalo jen proto, aby zhubla. Nejvíce si z naší nabídky oblíbila špagety, nudle a rýži, které doporučuje vyzkoušet!

arichteva1

Linda Finková

Herečka a zpěvačka Linda Finková se účastnila charitativního tanečního projektu "Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou", kde mimo jiné také ochutnala oblíbenou Slim Pastu.

finkova1finkova2

Andrea Tögel Kalivodová

Andrea Tögel Kalivodová, přední česká mezzosopranistka světového formátu, si našla čas a podpořila Nadační fond Hanky Kynychové! Bylo nám ctí být u toho!

kalivodova1kalivodova2

Kateřina Kako Fantová

Pokud se někdo věnuje svému tělu s takovým nasazením, jako Kateřina Kako Fantová při IFBB BodyFitness atletice a IFBB Bikini Fitness, pak Slim Pasta určitě nesmí chybět v jídelníčku pro udržování formy! O Slim Noodles s nadšením říká: "Špagety zůstaly pěkně al dente a hlavně mají vážně příjemnou chuť! Připraveny ve vteřině! Jsem ráda, že se podobné kvalitní produkty dostávají už i k nám! Tomu moc fandím!"

kako1kako2

Save

Save

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info