2+1 ZDARMA Výhodný balíček hotových jídel

230 Kč
Skladem

Výhodný balíček hotových jídel 2+1 zdarma je skvělou příležitostí, jak ušetřit a zásobit se na dny, kdy nemáte na vaření čas. Jeho složení si zamilujete, protože jsme ho sestavili z hotovek, které máte nejraději. Indické Tarka Dal, thajské Pad Thai a pořádně ostré italské Arrabbiata mají nízký obsah kalorií a jejich příprava trvá pouhých 90 vteřin. Tak neváhejte, protože s výhodným balíčkem ušetříte 33 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

S výhodným balíčkem 2+1 zdarma šetříte vaši peněženku, přijaté kalorie i čas strávený v kuchyni. Všechna Slim Pasta hotová jídla mají nízký obsah tuku, sacharidů a soli, proto jsou skvělou volbou při redukčních dietách. Jsou bezlepková a vhodná pro vegetariány a vegany. Neobsahují umělá aromata, umělá barviva ani konzervanty.

Příprava

Jednodušší už to být nemůže. Otevřete balení, naservírujte jídlo na talíř, ohřejte v mikrovlnce (800W) či na pánvi po dobu 90 sekund a máte hotovo. Po otevření můžete uchovávat v lednici 1 den. Nezmrazujte.

Tip na servírování: přidejte k hotovému jídlu maso či zeleninu a obohaťte ho o bílkoviny a vitamíny.

Složení balíčku

Výhodný balíček 2+1 zdarma obsahuje:

Hotové jídlo Tarka Dal,

Hotové jídlo Pad Thai,

Hotové jídlo Arrabbiata.

Pozn.: Vyhrazujeme si právo, že příchutě hotových jídel ve výhodném balíčku se mohou měnit podle aktuálních skladových zásob.

Upozornění

Konzumaci Slim Pasta® produktů nedoporučujeme lidem, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomannan, která je běžně lidskému organismu velmi prospěšná, by mohla u lidí s tímto onemocněním vyvolat obtíže. Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje konzumaci konjakových příloh, vždy konzultujte jejich užívání se svým lékařem.

Hmotnost bez obalu: 0,75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: