2+1 ZDARMA Výhodný balíček dresinků a hotového jídla

230 Kč
Skladem

Výhodný balíček dresinků a hotového jídla 2+1 zdarma obsahuje nejoblíbenější dresinky Kečup a Vajonézu a jedno hotové jídlo. S nízkokalorickými dresinky snadno odlehčíte a dochutíte vaše oblíbené pokrmy a zdarma dostanete hotové nízkokalorické jídlo s Pad Thai omáčkou, které připravíte za 90 vteřin. Tak neváhejte, protože s výhodným balíčkem ušetříte 33 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nízkokalorické dresinky jsou výborné do salátů, sendvičů nebo na výrobu chutných a lehkých pomazánek. Obsahují minimum soli a jsou zcela bez tuku, cukru, lepku a laktózy. Jsou proto vhodné nejen pro zdravé stravování, ale především pro nízkokalorickou a nízkosacharidovou dietu. Hotové jídlo s Pad Thai omáčkou se vám bude hodit ve dnech, kdy nebude mít na vaření čas. Stačí ho jen vybalit, ohřát a můžete servírovat.

Složení balíčku

Výhodný balíček 2+1 zdarma obsahuje:

Kečup,

Vajonézu,

Hotové jídlo s thajskou omáčkou Pad Thai.

Pozn.: Vyhrazujeme si právo, že příchutě hotových jídel ve výhodném balíčku se mohou měnit podle aktuálních skladových zásob.

Upozornění

Konzumaci Slim Pasta® produktů nedoporučujeme lidem, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomannan, která je běžně lidskému organismu velmi prospěšná, by mohla u lidí s tímto onemocněním vyvolat obtíže. Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje konzumaci konjakových příloh, vždy konzultujte jejich užívání se svým lékařem.

Hmotnost bez obalu: 0,75 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: