2+1 ZDARMA Výhodný balíček BIO příloh v nálevu

150 Kč
Skladem

Výhodný balíček BIO příloh v nálevu 2+1 zdarma kombinuje nejoblíbenější konjakové přílohy: rýži, nudle a špagety, které obsahují až o 94 % méně kalorií než běžné těstoviny a rýže. Jsou zcela bez sacharidů, tuku a soli a skvěle se hodí pro odlehčení jídelníčku. Tak neváhejte, protože s výhodným balíčkem ušetříte 33 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výhodný balíček BIO příloh v nálevu obsahuje produkty, které nejvíc milujete. S nízkokalorickými BIO přílohami v nálevu hravě a chutně nahradíte klasické těstoviny a rýži s vysokým obsahem sacharidů. Přílohy vás zasytí a navíc obsahují vlákninu glukomannan, která má prokazatelný vliv na hubnutí. Konjakové BIO přílohy v nálevu mají BIO certifikát a jsou vhodné pro vegany, vegetariány, celiaky, diabetiky a pro ty, kdo mají intoleranci na laktózu či trpí obezitou.

Příprava

Jednodušší už to být nemůže, BIO přílohy v nálevu se totiž nevaří. Po vybalení je stačí důkladně propláchnout pod tekoucí vodou, smíchat s oblíbenými ingrediencemi a můžete servírovat.

Složení balíčku

Výhodný balíček 2+1 zdarma obsahuje:

Konjakové nudle BIO v nálevu,

Konjakovou rýži BIO v nálevu,

Konjakové špagety BIO v nálevu.

Pozn.: Vyhrazujeme si právo, že příchutě dresinků či hotového jídla ve výhodném balíčku se mohou měnit podle aktuálních skladových zásob.

Upozornění

Konzumaci Slim Pasta® produktů nedoporučujeme lidem, kteří mají problémy se zažíváním, chronickým onemocněním střev či Crohnovou chorobou. Vysoký obsah vlákniny glukomannan, která je běžně lidskému organismu velmi prospěšná, by mohla u lidí s tímto onemocněním vyvolat obtíže.

Pokud si nejste jisti, zda váš zdravotní stav umožňuje konzumaci konjakových příloh, vždy konzultujte jejich užívání se svým lékařem.

Hmotnost bez obalu: 0,81 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: