Balíček 10 ks Slim Rice Bio Sleva10%

Balíček 10 ks Slim Rice Bio Sleva10%

NOVINKA AKCE

Zdravá a nízkokalorická alternativa k rýži je vyrobená spojením ovesné vlákniny a bio mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů. Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu).

702 Kč s DPH

780 Kč s DPH Sleva 78 Kč

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nah Foods ltd

Zdravá a nízkokalorická náhrada těstovin je vyrobená spojením ovesné vlákniny a bio mouky z rostliny konjak. Obsahuje až o 94% kalorií méně, než běžné těstoviny. Slim Pasta neobsahuje cukr, tuk, lepek ani sůl. Pouze 9 kalorií na 100 gramů. .


Slim Pasta je přirozeným zdrojem glukomannanu – rozpustné vlákniny. Slim Pasta se skládá prakticky jen z vlákniny a vody. Je vhodná pro lidi se speciálními výživovými potřebami, jako jsou diabetici, celiatici, vegetariáni a vegani. Je samozřejmě vhodná pro dietní režim.


Má Slim Pasta konkurenci? My si to nemyslíme. Existuje několik výrobců těstovin z konjakové mouky, ale žádný se kvalitou, chutí a vzhledem nedostal tak daleko, jako společnost Eat Water.
Konjak sám o sobě je pouze želatinovitá hmota, která se chutí ani barvou nepodobá těstovinám.
Společnost Eat Water, výrobce Slim Pasta, vyvinula speciální potravinu Juroat (TM), která je kombinací konjakové mouky a ovesné vlákniny. Jedná se o unikátní a patentovanou potravinu. Slim Pasta je barvou i chutí téměř k nerozeznání od běžné těstoviny.


Nutriční hodnoty:


Nutriční hodnoty na 100 g: Energeticka hodnota 36kJ/9kcal; Tuky 0 g - z toho nasycené 0 g; Sacharidy 0 g (z toho Cukry 0g; vláknina 4,0 g; Bílkoviny 0,2g, Sůl 0g
Složení:96% vody, 4% bio konjaková mouka a bio ovesná vláknina
Minimální trvanlivost: 24 měsíců od data výroby
Spotřeba: do 2 dnů po otevření uchovávavat v lednici
Skladování: 5 - 25 °C, , nezmrazovat, nevystavovat přímému slunečnímu svitu.
Čistá hmotnost 200g (270g včetně nálevu)

Nový komentář

* (Povinné)

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení